Závodní souteže - Dospělí B

Archiv ročníků:   2016  2015  2014  2013  2012  

01.03.2012 Dospělí "B"-1. třída

Družstvo "B" má za cíl v szóně 2012 pokusit se v silné konkurenci postoupit z 1. třídy do Pražské divize.

Jako každoročně před prvním utkáním soutěže družstvo doprovázela velká očekávání. Stále si tak družstvo pomýšlí na postup do vyšší soutěže. První soupeř TJ Silidarita Praha 10 "A" nebyl z nejlehčích, ale nesešel se v optimální sestavě, a tak vstup do soutěže našemu týmu ulehčil. Po spolehlivém výkonu všech hráčů a hráček bylo vítězství 6:3.

Hned ve 2. kole na našich dvorcích družstvo narazilo na největšího favorita skupiny LTC Podolí "A".Tým, který útočí na postup, přijel v nejsilnější sestavě. I když utkání nebylo rozhodnuté do posledního zápasu, nakonec naše družstvo prohrálo obě pánské čtyřhry a tím i celkově 3:6. Výborný výkon ve svém zápase předvedl především Alberto Bermundez, který vydřel zápas ve třísetovém nerváku a taky Dana Nováková s Bárou Strnadovou, které vyhrály oba dva body.

3. kolo odehrálo družstvo na dvorcích soupeře SK Meteor Praha "A". Nedalo se předem vědět co od tohoto soupeře lze očekávat. Štěstí našemu družstvu ale trochu nahrálo, protože soupeři chyběl jeden hráč, takže po výborném výkonu Petra Novotného a obou žen bylo rozhodnuto a čtyřhry se již jen dohrávaly. Celkový výsledek 6:3 pro naše družstvo.

4. kolo bylo odehráno na našich dvorcích s SK Aritma Praha a bylo zatím nejvyrovnanější ze všech dosud odehraných utkání. Po dvouhrách, ve kterých vyhrál jen Petr Novotný a Dana Nováková, družstvo prohrávalo 2:4, ale dámský debl i první pánský debl naše družstvo dokázalo urvat ve svůj prospěch. Rozhodovaly tak až poslední míčky druhé pánské čtyřhry v super tiebreaku, v němž bohužel náš pár Blaževič, Cipro tahal za kratší konec a nakonec soupeři podlehl a tím i celé utkání naše družstvo prohrálo 4:5.


Detailní výsledky jsou k dispozici na níže uvedeném odkazu.. 

Odkaz: www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2012/soutez/3515