Závodní souteže - Dospělí C

Archiv ročníků:   2016  2015  2014  2013  2012  

08.05.2013 1. třída

Ve druhém mistráku jsme chtěli Konstruktivě oplatit loňskou porážku 4:5 v supertiebreaku rozhodujícího debla. To se nám do puntíku povedlo. Soupeř přijel pouze s jednou ženou a tedy 2 body zdarma pro nás. I tak jsme ale dlouhou dobu nebyli velkými optimisty. Kromě Míši Perlíka své zápasy všichni prohráli. Naději vykřesal v posledním singlu Honza Braniš v dramatickém tříseťáku. Tím vybojoval nadějnou pozici pro debly, kdy nám stačil vyhrát jeden ze dvou mužských deblů. První sety dopadly na obou kurtech shodně  1:6. Situace nevypadala vůbec růžově. Nakonec se ale ukázalo, že situace se může otočit během deseti minut o 180°. Soupeři Alberta a Míši Perlíka začali přeci jen chybovat a i zlepšený výkon kluků měl za výsledek vyhraný druhý set a následně i supertiebreak. Nakonec tedy 5:4 = druhá výhra!!
 Pozitivní bylo i nastoupení do zápasu Vládi Buriana po roční pauze zaviněné zraněným zápěstím. Takový vstup do sezóny jsme si všichni přáli. Přinesl nám klid do dalších zápasů.

Odkaz: www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2013/soutez/3776/druzstvo/3

08.05.2013 1. třída

Skvělý výkon celého družstva = přesvědčivé vítězství ve všech zápasech! Všechny dvouhry měly jednoznačné průběhy, ozdobou utkání byla zejména čtyřhra dívek, která měla vynikající sportovní úroveň, přestože výsledek byl i v ní na první pohled jednoznačný. Družstvo už doplnil i Vojta Vašina, spolu s Lukášem Hrbasem neztratili ani jeden game!  Příjemným překvapením je stále se lepšící výkon Bastika Štefka, který získal tentokrát oba body a hrál s velkou chutí. Kuba Malík slíbil koncentrovaný trénink a zlepšení servisu! V příštím kole nás čeká silný soupeř, půjde o každý bod.

Odkaz: www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2013/soutez/3777/druzstvo/1

04.05.2013 1. třída

První mistrák jsme sehráli ve Vysočanech. Přes potíže s dlouhodobým zraněním Tomáše Sedláčka (zlomená noha) a Vládi Kopeckého (zlomená ruka) jsme chtěli bojovat o první uklidňující vítězství. Příjemnou zprávou byla faktická nepřítomnost druhé hráčky soupeře. Domácí kapitán se neodvážil nasadit starší žákyni proti našim Zuzkám a druhého singla i debla žen raději skrečovali. I přesto nebylo utkání tak jednoznačné jak ukazuje konečný výsledek. Alberto prohrál po boji s velice dobrým soupeřem 4:6, 5:7. Dominika a Míša Perlík své zápasy v nepříjemném dešti vyhráli ve dvou setech. Vojta Voláček se zahraničním soupeřem tahal celý zápas za slabší konec. Rozhodující bod vybojoval v nervózním zápase Honza Braniš, který ve třetím setu potřeboval hodně silné nervy na netradičně defenzivní hru soupeře. Debly se přes náš zájem nehrály.
Konečný stav: 7:2

Odkaz: www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2013/soutez/3776/druzstvo/3